Skip to content

WROCŁAW

Występy w klubach

Grey Musi Club

Otwarty przed 3 laty Grey Music Club to obowiązkowa miejscówka na imprezowej mapie Wrocławia dla wszystkich fanów mocnych bitów. Jeśli kochasz dobrą zabawę i pląsy na parkiecie bez ograniczeń, to koniecznie odwiedź ten lokal. Od początku swojego istnienia klub znajdujący się na ulicy Św.Mikołaja, w bezpośrednim sąsiedztwie starówki, przywiązuje olbrzymią wagę do muzycznych brzmień. Dlatego też z głośników usłyszysz tylko nuty serwowane przez światowej klasy dj’ów.

Do dyspozycji gości, Grey Music Club oddaje przytulne wnętrza, na których można się zrelaksować i odprężyć. Strefa Loundge to miejsce, w którym spróbujesz wyszukanych drinków i będziesz obserwatorem niejednego efektownego widowiska na scenie. Lokal jest wyposażony również w stylowy i dyskretny Vip Room, idealny do zaproszenia striptizera czy striptizerki z Heartbreakers na erotyczne show.

Grey Music Club to świetne rozwiązanie dla osób organizujących wieczór panieński czy kawalerski z udziałem tancerki lub tancerza erotycznego, gdyż zapewnia możliwość elastycznego dopasowania wnętrza pod klienta. Na indywidualne życzenie, personel dostosuje wystrój, projekcje czy wizualizacje do waszych preferencji. To samo tyczy się również cateringu, który jest przyrządzany pod wymagania klienta.

Tę miejscówkę regularnie, w każdy weekend odwiedza setki ludzi. Dlatego też warto rozważyć wizytę w Grey Music Club jako kolejny punkt, po niezapomnianym pokazie striptizu tancerki lub tancerza erotycznego z Heartbreakers na organizowanym w domu beforze.

Kolejnym atutem lokalu w kontekście organizowania tam wieczoru kawalerskiego czy panieńskiego z erotycznym występem striptizerki czy striptizera jest możliwość zaproszenia na imprezę znanego polskiego, lub zagranicznego artysty, z którym współpracuje Grey Music Club.

Kontakt:
tel: 887 555 522
e-mail: greymusicclub@gmail.com
website: www.greymusicclub.pl
Adres: Wrocław, ul. Św. Mikołaja 8

Cherry

Obecny na imprezowej mapie Wrocławia od 5 lat klub Cherry, to miejsce dla osób wymagających, które cenią sobie wysoką kulturę i doskonałe warunki do imprezowania. Niewątpliwym atutem tej miejscówki są oryginalne, wykraczające ponad szarą codzienność wnętrza z wygodnymi sofami i kanapami, na których można na chwilę odpocząć i zrelaksować się po intensywnym tańcu. Cherry Club znajdziecie na ulicy Kuźniczej, w samym sercu wrocławskiego rynku.

Do dyspozycji gości w Cherry są dwa parkiety taneczne, na których w wir zabawy wprowadzą was najlepsi DJ lokalnej sceny, ze stałymi rezydentami klubu, DJ Oscaritto, DJ Incognito i DJ Aqua Funk na czele. Na wieczory panieńskie czy kawalerskie z występami tancerek lub tancerzy erotycznych, do dyspozycji gości oddajemy również VIP Room, sygnowany ekskluzywną marką Belvedere. Idealne miejsce do tego, aby zaprosić tam striptizera czy striptizerkę z Heartbreakers. Warto skorzystać również z szampańskiej strefy „Moët & Chandon” oraz regularnie odwiedzać cztery bary, w których serwują pyszne drinki.

Dodatkowym atutem imprez organizowanych w Cherry jest nagłośnienie światowej klasy marki Void, które samym rezonansem magnetycznym wydobywającym się z głośników, wprawi wasze ciała w wibracje. Świetne warunki lokalowe sprawiają, że Cherry to miejsce, które jest w stanie elastycznie dostosować się do rodzaju organizowanej tam imprezy. Klub ma doświadczenie w organizacji zarówno dużych eventów firmowych, jak i też bardziej kameralnych wieczorów panieńskich i kawalerskich z tancerkami i tancerzami erotycznymi.

Cherry regularnie organizuje imprezy z cyklu „Miasto Kobiet”, dlatego też jest to idealne miejsce na dalszą zabawę na wieczorze panieńskim, który wcześniej odwiedził jeden z naszych striptizerów prezentując swój erotyczny pokaz. Ze względu na obławę przedstawicielek płci pięknej na ten klub, rekomendujemy go również Panom, którzy chcą podtrzymać wysoki poziom hormonów, który wydzielił się podczas wcześniej widzianego erotycznego show striptizerki z Heartbreakers.

Kontakt:
tel: 501 555 202
e-mail: biuro@cherryvcub.com.pl
website: www.cherryclub.pl
Adres: Wrocław, ul. Kuźnicza 10

Call Now Button