Skip to content

ŁÓDŹ

Występy w klubach

Antrakt

Klub w Łodzi z muzyką lat 70”80”90”, hitami z pierwszych miejsc list przebojów i polskimi szlagierami! Znajduje sięe w ścisłym centrum Łodzi, na ul. Zachodniej 95 przy Teatrze Nowym. Klub umieszczony w zabytkowej kamienicy to nietypowe i oryginalne rozwiązanie architektoniczne. Jeżeli dodamy do tego elegancki wystrój, to otrzymujemy jedno z najbardziej stylowych miejsc w mieście.

Klimat miejsca doskonale podkreślają obrazy, które znajdziecie na ścianach, sufitach i podłogach w całym lokalu. Do tego kanapy, żyrandole, złote ramy okalające lustra i kryształowe kinkiety w stylu Ludwika XIV, to elementy wystroju, dzięki którym przeniesiecie się do poprzedniej epoki.

W klubie Antrakt dostępne są 3 sale.

Sala VIP – Dzięki kameralnej atmosferze, doskonale nadaje się nie tylko do spokojnych rozmów, lecz także do striptizerskiego show. Wyposażona w odpowiednią ilość stolików i miejsc siedzących, przy których możecie się zrelaksować i skosztować specjałów z klubowej kuchni. Dancefloor – „sala taneczna” – posiada najnowocześniejszy sprzęt, oświetlenie oraz wysokiej klasy sprzęt do karaoke.

Sala barowa (wyciszona) – posiada wyjątkowo niepowtarzalny, długi, elegancki bar, który wzorowany jest sceną teatralną oraz nowoczesne oświetlenie, które wprowadza gości w wyjątkowy klimat tego miejsca.

Organizacja wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego:

Na sali tanecznej znajduje się „loża”, zaraz obok konsoli Dj-a, którą można zasłonić kotarami i tym samym odgrodzić się od reszty uczestników imprezy. Jest to miejsce dla gości, którzy wynajmują „lożę”, by spędzić czas we własnym gronie, organizując w nim np.: wieczór panieński, na który zapraszają striptizera z Heartbreakers. Poniżej niezbędne informacje:

 1. Nagłośnienie jest z głównej sali,

 2. Nie ma możliwości aby striptizer czy striptizerka mogli zagrać swoją muzykę do występów,

 3. Rezerwacja „loży” jest płatna 50zł do zrealizowania na barze.

Kontakt Manager:
mobile: 508 872 366
e-mail: antraktclub@antraktclub.pl
website: www.antraktclub.pl
Adres: Łódź, ul. Zachodnia 95

Abracadabra

Abracadabra to nowy klub, który otwarty został w ostatnich tygodniach 2014 roku. Lokal znajduje się w samym centrum Łodzi, jest nowocześnie urządzony i bardzo klimatyczny. To co zdecydowanie rzuca się w oczy i wyróżnia ten klub, to długi bar i idealny do striptizerskiego show VIP Room, znajdujący się za szklana szybą.

Abracadabra to miejsce, które już na początku swojego funkcjonowania podbiło serce wszystkich łódzkich klubowiczów. W lokalu grają znane i cenione na krajowej scenie osobistości muzycznego świata, a także młodzi i utalentowani DJ-e z regionu. Oryginalny i niepowtarzalny muzyczny klimat kręcący się na ogół wokół house i dance, to kolejny argument za tym aby to właśnie w tym klubie zorganizować wieczór panieński czy kawalerski. A na nim nie może oczywiście zabraknąć występu striptizerki czy striptizera z Heartbreakers!

W Abracadabrze wszyscy amatorzy wieczornych wypadów znajdą coś dla siebie. Dla tych, którzy będą chcieli złapać oddech po intensywnych pląsach na parkiecie, dedykowany jest chilloutowy Soda Underground Stage. Z kolei zaczerpnąć dawki świeżego powietrza i ostudzić emocje po występie naszej striptizerki, będziecie mogli na otwartym Garden Stage.

Jeśli dodasz do tego świetną obsługę, pyszne drinki i doskonałe towarzystwo, to już znasz sekret udanej imprezy w tym klubie. Kto jeszcze nie czarował w Abracadabrze powinien jak najszybciej to nadrobić.

Organizacja wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego:

Wieczór panieński lub kawalerski można zorganizować na salce VIP. Poniżej niezbędne informacje:

 1. Nagłośnienie jest z głównej Sali,

 2. Nie ma możliwości aby striptizer czy tancerka mogli zagrać swoją muzykę do występów,

 3. Rezerwacja „vipa” jest płatna 50zł od osoby do zrealizowania na barze.

Kontakt Manager:
mobile: 698 345 345
e-mail: biuro@abracadabra.com
Adres: Łódź, Plac Komuny Paryskiej 6

 

Klub 97

Klub 97 jest doskonałym wyborem dla wszystkich osób, które chcą zorganizować wieczór kawalerski czy panieński będący połączeniem uroczystej kolacji z taneczną zabawą. Lokal jest członkiem organizacji Slow Food Polska, a ich dania są polecane przez największe kulinarne autorytety. Położony w samym centrum Łodzi, na ulicy Piotrkowskiej.

Klub 97 posiada oryginalne, nietypowe i charakterystyczne wnętrze w stylu retro. Jest to efektem umiejętnego połączenia drewna, metalu i szkła. Wizyta w tym lokalu z pewnością przeniesie was w inny świat i pozwoli dobrze się zabawić. Niewątpliwym atutem klubu jest nowoczesny, dwupiętrowy, przeszklony ogródek, z którego rozciąga się piękna panorama na najsłynniejszy łódzki deptak.

W kontekście organizacji wieczoru panieńskiego czy kawalerskiego, z pewnością będziecie zainteresowani kartą drinków, która jest rozbudowana i uzupełniona o wysokogatunkowe alkohole. Drinki serwowane przez profesjonalnych barmanów będą doskonale studzić atmosferę rozgrzaną do czerwoności po striptizerskim pokazie tancerza czy tancerki z grupy Heartbreakers.

Klub 97 gwarantuje pełną obsługę cateringową podczas organizowanej tam imprezy okolicznościowej. Specjalne menu jest kwestią do indywidualnego ustalenia z gośćmi, karta dań jest tak bogata, że z pewnością wybierzecie coś dla siebie.

Wieczór panieński i kawalerski:

Klub dysponuje kilkoma salami umożliwiającymi zorganizowanie wszelkich imprez okolicznościowych w tym również wieczoru panieńskiego i kawalerskiego. Poniżej niezbędne informacje:

 1. W każdej sali jest nagłośnienie i można z pomocą obsługi odtworzyć własną muzykę na potrzeby show tanecznego,

 2. Wszystkie sale mają odrębny klimat i mogą pomieścić różną liczbę osób,

 3. Za wynajęcie czy rezerwację sal nie ponosi się opłat.

Kontakt Manager:
mobile: 0 604 192 209
e-mail: biuro@97.com.pl
website: www.97.com.pl
Adres: Łódź, ul Piotrkowska 97

Ambasada

Ambasada to jedno z głównych miejsc na klubowej mapie Łodzi. Znajduje się w centrum miasta na rogu ulic Zielonej i Kościuszki. W lokalu znajdziecie dwie sale z dancefloorami, cztery bary oraz jedyny w swoim rodzaju bar VIP. Powierzchnia 1000m2 i sale, na których można bawić się przy różnych klimatach muzycznych, sprawiają, że Ambasada to doskonały wybór dla wszystkich, którzy na wieczorze panieńskim czy kawalerskim chcą rzucić się w wir dobrej zabawy.

Wystrój lokalu to połączenie komfortu, prostoty i luksusu – zaprojektował go jeden z najlepszych architektów w kraju. To tutaj odbywają się najgłośniejsze i najlepsze imprezy w każdy weekend. Klimat i wystrój przeniesie was w świat elegancji, dobrego smaku i stylu. Na organizowanej imprezie oczywiście nie może zabraknąć naszych striptizerów i striptizerek, którzy doskonale rozgrzeją was przed całą nocą na parkiecie.

Niewątpliwym atutem Ambasady w organizacji wieczoru panieńskiego i kawalerskiego, poza dużymi rozmiarami klubu, są przestronne i wygodne loże, które mogą pomieścić nawet do 20 osób. Rezydentami klubu są DJ K-Michael, DJ Chose i DJ Sivy – jedni z najlepszych na polskiej scenie. Stojąc za konsolą porwą was w wir tańca w rytm house i disco.

Organizacja wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego:

 1. Nagłośnienie do strefy VIP dociera z głównej sali,

 2. Koszt wynajęcia strefy VIP to 50zł od osoby,

 3. Nie ma możliwości aby tancerz czy tancerka mogli zagrać swoją muzykę do występów,

 4. Dostępny osobny bar w strefie VIP,

 5. Można zamówić catering.

Kontakt Manager:
mobile: 516 278 611
e-mail: ambasada@clubambasada.pl
website: www.clubambasada.pl
Adres: Łódź, ul. Zielona 13

KoKoo

Od początku swojego funkcjonowania Kokoo Klub jest miejscem będącym synonimem rozrywki, przyjemności i świetnej zabawy. Znajdziecie go w centrum Łodzi, na ulicy Moniuszki zaraz przy krzyżówce z Piotrkowską.

Lokal to 600m2 powierzchni i dwa poziomy, na których możecie tańczyć przy odmiennych rytmach. Sami możecie zadecydować czy bardziej odpowiada wam Hip-Hop i RnB, czy też wolicie bardziej elektroniczne brzmienie, typowe dla muzyki House. Niewątpliwym atutem klubu jest profesjonalne nagłośnienie Bose Pro.

Kokoo jest perfekcyjnie przygotowane do organizacji wieczoru panieńskiego czy kawalerskiego. Cztery strefy VIP, z których dwie posiadają osobne, zamykane sale z własnymi barami, to idealne miejsce żeby zaprosić tam naszą striptizerkę lub striptizera. Poszczególne sale VIP wyposażone są 10-osobowe loże, zdolne pomieścić 25, 40 a nawet 80 osób.

Jeżeli planujecie zorganizowanie indywidualnego pokazu striptizerskiego dla przyszłej Panny Młodej czy Pana Młodego, to lokal wyposażony jest w salkę gwarantującą dyskrecję, świetną do indywidualnego tańca.

Organizacja wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego:

 1. Nagłośnienie do strefy VIP dociera z głównej sali,

 2. Koszt wynajęcia loży to 300zł, które w całości można wydać na barze,

 3. Przy opcji wynajęciu loży, w lokalu do godziny 24.30 jest udostępniana osobna salka w której można zrobić występ,

 4. Koszt wynajęcia sali VIP to 1000zł, które w całości można wydać na barze,

 5. Nagłośnienie do salki VIP dociera z głównej Sali,

 6. Dostępny osobny bar w sali VIP.

Do lokalu mogą wejść jedynie osoby pełnoletnie. W klubie obowiązuje również selekcja.

Kontakt Manager:
mobile: 690 433 154  
e-mail: info@klubkokoo.pl
website: www.klubkokoo.pl
Adres: Łódź, ul. Moniuszki 1

Call Now Button