Skip to content

BODY SUSHI ?

Oczywiście! Znaleźć się musi . . .

Impreza w stylu Body Sushi . . .

Body sushi to najbardziej wyszukany i ekskluzywny sposób podawania tej potrawy. Polega na konsumowaniu sushi wprost z kobiecego bądź męskiego ciała. W Japonii uznawany jest za sztukę samą w sobie, w Ameryce Północnej spotkać można na najbardziej wykwintnych przyjęciach i bankietach. Niebanalny smak, efekt estetyczny oraz erotyzm towarzyszący degustacji sushi go z nagiego ciała na pewno szokuje, prowokuje, pobudza zmysły i dostarcza wyjątkowych przeżyć dla wymagających koneserów. Bez względu na to czy to ciało mężczyzny czy kobiety, śmiało można stwierdzić, że jest to najbardziej wydumana zastawa jaką można sobie wyobrazić.

W ofercie mamy przystojnych, dobrze zbudowanych modeli oraz piękne modelki. Posłużyć mogą za zastawę w tym przedsięwzięciu.

Współpracujemy z dostawcą serwującym najlepsze, przygotowane ręcznie, wyłącznie ze świeżych składników sushi http://www.sushikushi.pl. Sushi Kushi dostarczy catering do samych drzwi na terenie całego kraju, zadba o estetykę aby potrawy zachwyciły oko, czarowały sposobem serwowania i były niebanalne w smaku. Sushi Masterzy mogą również nauczyć gości przyrządzania sushi oraz przygotowywać je przy Was w formie pokazu.

Przykładowy koszt:

Sushi 0,6kg (2 rolki) – 55zł / osobę
Model lub Modelka – 1 godzina – 500zł / 1h
Opcjonalnie aranżacja na ciele, zdobienie stołu z ułożeniem sushi – 350zł
Opcjonalnie obsługa kelnerska do ogarniania naczyń 150zł / wieczór
Opcjonalnie stoły bambusowo-granitowe – 250zł

sushikushi02
Call Now Button