Skip to content

BODY SUSHI ?

Oczywiście! Znaleźć się musi . . .

Impreza w stylu Body Sushi . . .

Body sushi to najbardziej wyszukany i ekskluzywny sposób podawania tej potrawy. Polega na konsumowaniu sushi wprost z kobiecego bądź męskiego ciała. W Japonii uznawany jest za sztukę samą w sobie, w Ameryce Północnej spotkać można na najbardziej wykwintnych przyjęciach i bankietach. Niebanalny smak, efekt estetyczny oraz erotyzm towarzyszący degustacji sushi go z nagiego ciała na pewno szokuje, prowokuje, pobudza zmysły i dostarcza wyjątkowych przeżyć dla wymagających koneserów. Bez względu na to czy to ciało mężczyzny czy kobiety, śmiało można stwierdzić, że jest to najbardziej wydumana zastawa jaką można sobie wyobrazić.

W ofercie mamy przystojnych, dobrze zbudowanych modeli oraz piękne modelki. Posłużyć mogą za zastawę w tym przedsięwzięciu.

Współpracujemy z firmą serwującą najlepsze, przygotowane ręcznie, wyłącznie ze świeżych składników sushi http://tabusushi.eu.

Do dyspozycji Gości jest sala „Private Room” idealna do Ceremonii Body Sushi.

Sala ‚HANA’ nawiązuje do kultury biesiadowania w pozycji siedzącej na podłodze (tradycyjnie w domach japońskich na „tatami”). Aby zapewnić pełen komfort Gości z podłogi sali wyłania się stół, co zapewnia komfort siedzenia unikając niewygodnego krzyżowania nóg. Dodatkowo, z uwagi na unikatowy charakter tego pokoju polecamy go szczególnie na zamknięte spotkania z „Body Sushi” – tajemnicze i wyjątkowe w swoim rodzaju eventy, które doskonale sprawdzają się na wieczorach kawalerskich, panieńskich oraz kolacjach firmowych.

Niepowtarzalne wnętrza restauracji sprawiają, że każde zorganizowane wydarzenie będzie dla Państwa niezapomnianym doświadczeniem.

Przykładowy koszt:

Sushi 1 rolka – średnio 50zł / osobę
Model lub Modelka – 1 godzina – 500zł / 1h

Call Now Button