Skip to content

WIECZÓR PANIEŃSKI

Dobre rady

Przygotowujesz taki wieczór Pomożemy Ci!

Suknia ślubna już wybrana, za kilka dni wesele i pierwszy taniec pary młodej. Jednak wcześniej Twój wieczór panieński rozgrzeją profesjonalni tancerze erotyczni z grupy HeartBreakers. Nie musisz już wyjeżdżać do Las Vegas, aby poczuć, że Twój wieczór panieński jest wyjątkowy. Łódź to miasto, gdzie można zorganizować niezapomniany wieczór panieński. Oczywiście pod warunkiem, że zaprosimy na niego zespół tancerzy HeartBreakers. Tancerz na wieczór panieński będzie największą niespodzianką dla przyszłej panny młodej.

Tancerze erotyczni wchodzący w skład zespołu HeartBreakers to profesjonaliści potrafiący pobudzić fantazję każdej kobiety. Striptiz męski wykonywany przez naszych tancerzy erotycznych to niezapomniane show, w którym dominuje subtelny wysmakowany erotyzm. Tancerz na wieczór panieński podczas swojego występu stara się nawiązać jak najlepszy kontakt z publicznością. Striptiz męski w jego wykonaniu znacznie podgrzeje atmosferę spotkania w damskim gronie. Tancerz na wieczór panieński zgodnie z życzeniem klientki może wcielić się w postać strażaka, policjanta, kowboja lub marynarza.

Miasto Łódź jest naszą największą sceną. Współpracujemy z kilkoma dużymi klubami, w których możesz urządzić swój wieczór panieński. Gwarantujemy, że wykonany przez nas striptiz męski będzie największą atrakcją Twojej imprezy.

Występujemy w wielu miejscach w Polsce – między innymi: Łódź, Warszawa, Poznań, Wrocław, Bydgoszcz, Toruń, Rzeszów, Białystok, Gdańsk, Opole, Kraków, Katowice i Kielce.

Organizacja wieczoru panieńskiego jest po stronie najbliższych koleżanek panny młodej. Tutaj pierwsze skrzypce odgrywa świadkowa, która powinna sprawować pieczę nad przebiegiem akcji. Scenariusz imprezy ograniczony jest jedynie Waszą wyobraźnią, zależy od upodobań i grubości portfela. Warto o fakcie organizacji takiej imprezy poinformować pana młodego

W jaki sposób zorganizować imprezę?

Do zorganizowania wieczoru panieńskiego trzeba się zabrać około 4 tygodni wcześniej. Należy ustalić takie szczegóły, jak ilość osób, forma, miejsce imprezy czy obecność chippendales. Do wyboru jest kilka wariantów:

Domówka – Wybierając tą opcję należy dobrze przemyśleć scenariusz, aby nie zamienił się jedynie w siedzenie przed telewizorem, gdzie główną atrakcją staje się komedia romantyczna, chipsy i popcorn. Organizując wieczór w domu możemy śpiewać, tańczyć i jeść co chcemy i kiedy chcemy. Można też zamówić tancerzy erotycznych, którzy wprowadzą szczyptę pikanterii. Trzeba pamiętać także o rozmaitych grach, zabawach i opowieściach, zapijanych naszym ulubionym alkoholem. Smaczku dodadzą gadżety kojarzone z ostatnią imprezą wolności, takie jak choćby słomki w kształcie penisa, ciasteczka wyglądające jak męski członek, żelki peniski itp. Nie możemy zbagatelizować tak ważnych elementów jakimi są: muzyka, catering i dekoracje. Wieczór panieński w domu to przede wszystkim wygłupy i pogaduchy, oglądanie zdjęć, wspólne śpiewanie ulubionych piosenek… i oczywiście przymierzanie bielizny, którą otrzymała panna młoda w prezencie.

Wieczór z dala od pana młodego – Ta opcja jest najwygodniejsza jeśli planujemy imprezę w innym mieście i chcemy by trwała dłużej niż jeden dzień. Bez różnicy czy odwiedzicie Łódź, Warszawę, Kraków, czy małą miejscowość turystyczną w górach, warto zastanowić się o wynajęciu przestronnego apartamentu hotelowego lub domku, gdzie będzie sporo miejsca, aby przygotować przekąski, czy poszaleć przy muzyce. Tutaj nie możemy zapomnieć o sprzęcie grającym aby zagwarantować oprawę muzyczną. Wieczór z dala od pana młodego ma jeszcze jedną zaletę – wynajmując apartament hotelowy możemy oddać się błogim zabiegom SPA lub wypoczynkowi w saunie.

Wieczór w klubie – Jest to to dobry wariant dla osób, które chcą się pozbyć problemu ze sprzątaniem domu, myciem naczyń i przygotowaniem jedzenia. O te i inne kwestie winien się zatroszczyć wybrany przez Was lokal. Szukając fajnego miejsca należy zwrócić uwagę czy klub posiada wyodrębnioną salkę VIP, w której mogłybyście urządzić catering, zagrać ulubioną muzykę ze znajdującego się tam sprzętu czy zaprosić tancerza erotycznego. Jeśli nie ma takiej możliwości, warto zarezerwować stolik i zadbać o drobny catering.

Wariant mieszany – To najlepsza ze wszystkich opcji na organizację wieczoru panieńskiego, gdyż łączy cechy wszystkich wcześniej omawianych propozycji. Najpierw bawimy się w domu lub hotelu, może odwiedzić nas erotyczny tancerz na wieczór panieński, po to by następnie udać się do ulubionego lokalu.

Niezależnie od tego na który wariant się zdecydujemy, warto zorganizować imprezę w konkretnym temacie, aby wszystkie uczestniczki wyróżniały się dzięki podobnym strojom.

Z kim najlepiej?

Tego wieczoru niezbędny jest także tancerz na wieczór panieński. Czy to Poznań, Łódź, Wrocław czy Bydgoszcz, Chippendales w profesjonalny sposób wykona rozbierany taniec dla przyszłej panny młodej i na pewno stanie się główną atrakcją wieczoru. Należy pamiętać, że najlepsi mają często zarezerwowane terminy nawet na kilka miesięcy w przód, dlatego jeśli chcecie, aby planowana przez Was impreza uatrakcyjniona była ich usługami, musicie przemyśleć tę kwestię dużo wcześniej. Dobrze wykonany striptiz męski wprowadzi odrobinę pikanterii i doskonale rozkręci całe bawiące się towarzystwo. Przystojnych chippendales’ów z HeartBreakers możecie podziwiać w pełnej krasie w sekcji Tancerze.

Jaka jest rola Panny Młodej

W związku z organizacją wieczoru panieńskiego na pannę młodą także nałożone są niewielkie obowiązki:

Zaproponowanie terminu – zgodnie z przyjętymi zasadami wieczór powinien się on odbyć w ostatnim tygodniu przed ślubem. Zdarza się, że ze względu na różne obowiązki towarzyszące pannie młodej można go zorganizować wcześniej, tj. dwa lub trzy tygodnie przed ślubem.

Przygotowanie listy uczestniczek – świadek czy organizator nie musi znać wszystkich zaproszonych osób. Panna młoda decyduje o charakterze wieczoru panieńskiego, powinna określić czy zależy jej na kameralnym spotkaniu w gronie najbliższych przyjaciółek, czy może dużej imprezie z większą liczbą znajomych.

Przekazanie namiarów – organizatorowi musi otrzymać kontakty na osoby biorące udział w imprezie, telefoniczne bądź mailowe.

Czym dojechać na imprezę?

Najprostszym a zarazem najtańszym rozwiązaniem jest skorzystanie z taksówki. Znacznie większe wrażenie zrobi wynajęta limuzyna, która zawiezie Was do klubu. Podczas drogi można pić kolorowe drinki i bawić się przy głośnej muzyce. Taki scenariusz zrobi na wszystkich ogromne wrażenie – odrazu będzie widać kto świętuje ostatnią noc wolności.

Jak się ubrać?

Ubiór zależy od charakteru Waszej imprezy. Jeśli nie macie jeszcze pomysłu, proponujemy typowe imprezy tematyczne.

Call Now Button