Skip to content

POZNAŃ

Występy w klubach

Pacha

Poznańska Filia jednej z najbardziej znanych klubowych marek na świecie. Pacha zainaugurowała swoją działalność w 1967 roku w Siges w Hiszpanii, by 6 lat później przywędrować na słoneczną Ibizę. Od tego czasu klub wyznacza trendy i nowatorskie pomysły na nocne życie w wielu lokalizacjach na całym świecie.

Poznańska Pacha to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które chcą zaznać trochę luksusu i ekstrawagancji. Świetna lokalizacja, przy samej poznańskiej starówce w każdy weekend przyciąga setki osób, głodnych klubowych wrażeń. Pacha to doskonałe miejsce na to aby po domowym beforze, zwieńczonym występem striptizera czy striptizerki z HeartBreakers, udać się na dalszą imprezę w ramach wieczoru panieńskiego czy kawalerskiego.

W lokalu regularnie grają największe sławy klubowej sceny, że wystarczy chociażby wskazać takich DJ-ów jak Tyron Dixon, Tom Swoon czy Mark Knight. Każdej imprezie towarzyszy szereg dodatkowych efektów, jak lasery, dym czy deszcz konfetti, dzięki czemu podczas waszej wspólnej zabawy, poczujecie się jak w najlepszych lokalach na Ibizie czy Majorce.

Jeżeli na dolnym parkiecie zrobi się dla was zbyt tłoczno, to odkrywajcie klub i skorzystajcie z atrakcji dostępnych na piętrze, gdzie znajdziecie drugi parkiet taneczny. Na dolnym poziomie najczęściej grają House, Deephouse i Electro, na górnym z kolei pobawicie się w rytm Hip-Hopu czy RnB.

Klub posiada wydzieloną lożę VIP z własnym barem, która doskonale nadaje się do organizacji wieczoru kawalerskiego czy panieńskiego. Jeśli myślicie o imprezie w wyjątkowym miejscu, w którym poczujecie się jak na największych, zagranicznych parkietach tanecznych, to koniecznie odwiedźcie Pache w Poznaniu!

Kontakt Manager:
mobile: 519 300 260
e-mail: office@pacha-poznan.pl
website: www.pacha.com
Adres: ul. Paderewskiego 10, 61-770 Poznań

Call Now Button