Skip to content

KRAKÓW

Występy w klubach

Shine

Położony przy ulicy Starowiślanej w samym centrum miasta, na krakowskim Kazimierzu, Shine Club, to miejsce, które zostało zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami. Dizajnerskie wnętrze o łącznej powierzchni ponad 1000m2, to idealne miejsce na zabawę ze striptizerem lub striptizerką podczas wieczoru panieńskiego czy kawalerskiego. Duże antresole, sofy, w których można się wręcz zatopić, lustra i wyeksponowane miejsca do tańca erotycznego dla tancerek klubowych – to tylko niektóre atuty tego lokalu.

Doskonałe oświetlenie, podbijające imprezowy klimat to efekt zainstalowania ponad 3000 punktów świetlnych LED. W klubie do dyspozycji są dwie sale taneczne – główna, na której pobawicie się w rytm electro, house i dance oraz drugą, z której dudnią przede wszystkim czarne bity. Dla wieczorów panieńskich i kawalerskich, na które chcielibyście zaprosić striptizera czy striptizerkę z Heartbreakers, Shine Club oferuje wydzielony obszar VIP, zapewniający komfort i dyskrecję podczas zabawy z tancerkami i tancerzami erotycznymi.

W lokalu regularnie grają najlepsi DJ-e z Polski i z zagranicy, jak chociażby DJ Daveton, którego występował ostatnio w parze z jednym z najlepszych saksofonistów – Markiem Krupą. Ze względu na niepowtarzalny klimat muzyczny i doskonałe warunki do zabawy, klub jest regularnie odwiedzany przez zagranicznych turystów.

Kobiety, które są rozgrzane do czerwoności po erotycznym występie striptizera z Heartbreakers, chciałaby w Shine Club spędzić dalszą część wieczoru, zachęcamy do sprawdzania kalendarza imprez lokalu. Regularnie organizowane są wydarzenia typu Red Lips, Mała Czarna, czy Dekolty, w ramach których, po spełnieniu warunku określonego w wydarzeniu, wszystkie damy wchodzą za darmo i mogą liczyć na atrakcyjne zniżki na barze.

Kontakt Manager:
mobile: 884 600 170
e-mail: biuro@shineclub.com.pl
website: www.shineclub.com.pl
Adres: Starowiślana 16, 31-032 Kraków

The Square

The Square to klub położony w samym centrum Krakowa, przy placu Szczepańskim. Jest to wymarzony lokal na organizację wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego wraz z występem tancerza lub tancerki erotycznej w tym mieście (szczegóły oferty poniżej). Zróżnicowane klimaty muzyczne, od House i Electro, przez Dance a na Hip-Hopie z RnB kończąc, to idealne rozwiązanie dla grupy składającej się z osób, które lubią różne bity.

Nowoczesny, przestronny wystrój wnętrza w połączeniu z niepowtarzalnym klimatem muzycznym, to największe atuty tego miejsca, na które uwagę zawracają również tłumnie przybywający tam zagraniczni turyści zwiedzający Kraków.

Dla organizacji tam wieczoru panieńskiego z udziałem striptizera kluczowy jest utrzymany w wysokim standardzie, klimatyzowany Vip Room, z dedykowanym barem oraz toaletą. Pomieszczenie składa się z dwóch stref, które można bez przeszkód rozdzielić. Jedna z nich mieści 15 osób, druga 20. Ponadto, sala VIP posiada osobne nagłośnienie, co jest niewątpliwym atutem podczas zaproszenia tam striptizera, który będzie mógł wykorzystać własną muzykę, do której tancerz erotyczny ułożył rozpalającą zmysły erotyczną choreografię.

Oferta obejmuje:

  1. Wjazd na salę VIP w cenie 30zł za osobę, do wykorzystania na barze,

  2. Rezerwację całego VIP Roomu w cenie 600zł do wydania na barze oraz 200zł kwoty bezzwrotnej,

  3. Lampkę szampana wraz z przekąskami, jak chipsy, orzeszki czy paluszki w cenie 15zł za osobę,

  4. Udekorowanie kwiatami i idealne do konkursów gadżety na wieczór panieński, w cenie 100zł.

Organizując wieczór kawalerski, na który zapraszasz striptizerkę z Heartbreakers, nie zapomnij potem wstąpić do The Square na taneczną imprezę. Być może natraficie tam na grupę z wieczoru panieńskiego, bawiącą się z tancerzem erotycznym, co uczyni wasze wydarzenia niezapomnianymi.

Kontakt Manager:
mobile: 884 600 170
e-mail: kontakt@thesquare.pl
website: www.thesquare.pl
Adres: Plac Szczepański 7, 31-011 Kraków

Call Now Button