Skip to content

WARSZAWA

Występy w klubach

Klub Riviera Remont

Riviera Remont to jedna z najstarszych, klubowych marek w stolicy. Organizując imprezy tematyczne i koncerty wielu gwiazd różnych nurtów muzycznych, lokal zapracował sobie na wysoką renomę. Cieszy się dużą popularnością nie tylko wśród mieszkańców Warszawy, lecz także u osób, które pojawiają się tu okazjonalnie w poszukiwaniu nocnych wrażeń.

Riviera znajduje się w samym centrum Warszawy, w pobliżu stacji metra Politechnika i Łazienek Królewskich. Lokal dysponuje dużą powierzchnią, na którą składają się sala taneczna z parkietem i barem, oraz sala pubowa. Doświadczona kadra barmanów i kelnerek gwarantuje stuprocentowe zadowolenie z obsługi. W Rivierze wielokrotnie występowali striptizerzy i striptizerki z Heartbreakers.

Ten klub posiada własną ofertę, dedykowaną do organizacji imprez z cyklu wieczór panieński / kawalerski. W przypadku dokonania tego typu rezerwacji, możecie liczyć na gratisowe wejście do klubu, opcję rezerwacji 20-osobowej loży za 50zł i zarezerwowanie oddzielnej, idealnej na striptizerskie show sali w cenie 300zł. Dodatkowo Riviera oferuje też dowóz limuzyną dla 8 osób w gratisie, a także możliwość zamówienia dodatkowo zimnego czy ciepłego cateringu.

Ponadto klub prowadzi sprzedaż gadżetów na wieczory panieńskie i kawalerskie, które pomogą wam w organizacji różnych zadań i konkursów dla przyszłej Panny Młodej / Pana młodego. Na własnej imprezie możecie również we własnym gronie zorganizować Karaoke, Riviera dostarczy wam cały niezbędny sprzęt.

W klubie na ogół możecie pobawić się w rytm disco i największych hitów lat 70-,80-, i 90-tych. Riviera nie zamyka się również na inne gatunki regularnie organizując koncerty hip-hopowe czy imprezy rock&rollowe.

Kontakt:
tel: 600 980  696
e-mail: remont@kluby.com.pl
website: remont.kluby.com.pl
Adres: Warszawa, ul. Waryńskiego 12a

La Playa

La Playa to jedyny klub w Warszawie, w którym możecie również pobawić się na nadwiślańskiej plaży. Z jednej strony lokal przyciąga jak magnes wakacyjnym relaksem, z drugiej zaś zachęca do oddania się imprezowym rozrywkom wieczorem. W ciągu dnia możecie bez problemu położyć się na wygodnych leżaczkach, pograć w beach soccera czy potańczyć Zumbę. Znajdziecie go na Wybrzeżu Helskim na Pradze Północ.

Klub La Playa to magiczne miejsce, w którym swoje miejsce znajdą zarówno fani plażowego, wakacyjnego wypoczynku, jak i też mocnych bitów połączonych z dobrą rozrywką. Różnorodność tego lokalu otwiera wszelkie granice i pozwoli wam na poznanie tropikalnego oblicza Wisły, które nawet dla rodzimych mieszkańców Warszawy jest niemałym zaskoczeniem. W La Playi przez cały tydzień można usłyszeć soczyste bity, w różnych muzycznych stylach, w zależności od dnia tygodnia.

Dodatkowo, La Playa to wymarzone miejsce do organizacji wieczoru panieńskiego. Przyszłe Panny Młode i ich koleżanki należą do najchętniej widzianych w klubie gości. La Playa przygotowała dla was specjalną ofertę, dzięki której ten wyjątkowy wieczór pozostanie niezapomniany na długo. Oczywiście nie może obejść się bez striptizerskiego show jednego z naszych tancerzy. Na szczęście z klubu można wyjść bezpośrednio na plażę, co pomoże wam uspokoić mocno bijące serce po pokazie tanecznym członka grupy Heartbreakers.

La Playa w swojej ofercie na wieczór panieński nie zapomina również o alkoholach i wyżywieniu, oferując pakiety napojów wyskokowych, połączonych z cateringiem. Szczegóły znajdziecie na stronie internetowej klubu.

Klub to również świetny wybór dla Panów organizujących wieczór kawalerski, którzy po obejrzeniu w akcji jednej z naszych striptizerek, są gotowi na nocną eskapadę w poszukiwaniu mocnych, tanecznych wrażeń.

Kontakt:
tel: 883 868 118
e-mail: biuro@laplaya.pl
website: www.laplaya.pl
Adres: Warszawa, ul. Wybrzeże Helskie 1/5

Klub 70

Ten lokal reklamuje się jako najbardziej roztańczony klub w Warszawie. I trudno się z tym nie zgodzić, w Clubie70 regularnie organizowane są imprezy, na których zabawicie się przy rytmach disco, boogie i funky, a więc największych tanecznych hitów minionej epoki. Lokal znajdziecie w samym centrum Warszawy, przy ulicy Waliców. Przyjazna atmosfera, wyszukane dźwięki muzyki klubowej i niebanalna oferta dla kobiet organizujących wieczór panieński – to tylko niektóre atuty tego miejsca, gwarantujące przednią zabawę.

Club70, to jeden z najczęściej wybieranych lokali na organizację wieczoru panieńskiego. Właściciel daje nam możliwość wynajmu odseparowanej sali VIP, w której nie może zabraknąć występu jednego ze striptizerów Heartbreakers. W lokalu mamy również możliwość zarezerwowania miejsc, a jeżeli planujecie naprawdę gruby wieczór panieński, w którym udział weźmie większa ekipa koleżanek, to nie ma problemu z odseparowaniem sali, która pomieści do 40 osób.

Club70 to idealne miejsce do organizacji wieczoru panieńskiego dla kilku, jak i też kilkudziesięciu osób.

Jeżeli organizujesz wieczór kawalerski, to miej na uwadze odwiedzenie Clubu70 po wcześniejszym beforze. Ze względu na często organizowane w tym lokalu panieńskie, znajdziecie tu z kumplami na parkiecie kobiety równie gorące, jak nasze striptizerki.

Klub z tej okazji ma w ofercie atrakcyjne pakiety dla Pań w zróżnicowanych cenach:

  1. 49zł od osoby – otrzymujemy wejście do klubu, 3 drinki do wyboru, drobne przekąski a w tym kanapki, koreczki, warzywa z dipem;

  2. 69zł od osoby – otrzymujemy wejście do klubu, 5 drinków do wyboru, kanapki, koreczki, warzywa z dipem, chipsy, paluszki;

  3. 99zł od osoby – otrzymujemy wejście do klubu, 8 drinków do wyboru, katering a w nim: sery, wędliny, warzywa z dipem i kanapki.

Club70 współpracuje z Restauracją Kwitnącej Wiśni, dzięki czemu bez najmniejszych problemów możemy przygotować przepyszne zestawy Sushi.

Kontakt :
tel: 22 654 71 41 / 513 122 892 (poniedziałek-piątek 12.00-18.00)
e-mail: recepcja@club70.com
website: www.club70.com
Adres: Warszawa, ul Waliców 9

Call Now Button