Skip to content

TANCERZ EROTYCZNY

Chippendales

Organizujesz babską imprezę? Wieczór panieński? Pomożemy Ci!

Mamy przyjemność przedstawić męską część zespołu HeartBreakers. Nasi tancerze erotyczni to profesjonaliści, którzy są gwarancją tego, że wieczór panieński, babskie comber, urodziny czy występ grupowy na długo pozostanie w pamięci uczestniczek. To właśnie my umilimy Wam chwilę, zaprezentujemy gustowne show, rozepniemy leniwie koszulę w rytm sączącej się muzyki..

Czym powinien charakteryzować się tancerz na wieczór panieński? Ideał to przystojny, wysportowany mężczyzna o atletycznej budowie, potrafiący rozgrzać swoim tańcem zgromadzoną na występie publiczność. Tacy są właśnie tancerze erotyczni z grupy HeartBreakers. Striptiz męski w ich wykonaniu to wysublimowana erotyczna gra pobudzająca fantazję kobiet. Tancerze erotyczni sprawią, że wieczór panieński z pewnością nabierze pikanterii a głęboko skrywane pragnienia urzeczywistnią się na scenie.

Tancerz erotyczny w swym show wciela się różne role. Może być odważnym gorącym strażakiem, dzikim kowbojem, albo przybrać postać policjanta, czy marynarza. Jeśli decyzja, którą postać wybrać jest zbyt trudna nasza propozycja to striptiz męski, w którym udział wezmą wszyscy tancerze erotyczni z grupy łamaczy serc.

Tancerz na wieczór panieński wykonując swój hipnotyczny taniec nigdy nie przekracza granicy dobrego smaku. Jego celem jest raczej rozbudzenie wyobraźni i spotęgowanie pragnień, a nie ich spełnienie. Dlatego nasze występy sprawiają, że ludzie pragną wrócić po więcej

Tancerze HeartBreakers

Tancerz na wieczór panieński - Danny
Dany
Tancerz na wieczór panieński - Johny
Johny
Tancerz na wieczór panieński - KoBi
KoBi
Tancerz na wieczór panieński - Paulo
Paulo
Tancerz na wieczór panieński - Iam
Iam
Tancerz na wieczór panieński - Domino
Domino
Tancerz na wieczór panieński - Mateo
Mateo
Tancerz na wieczór panieński - Josh
Josh
Rod
Santo
Rocky
Matt
Borys
Otello
Pablo
Luco
Call Now Button