Skip to content

GRY I ZABAWY

Na wieczorze panieńskim

Gra w pana i panią

Przed dniem zabawy na wieczorze panieńskim, zmuś Pana Młodego aby odpowiedział na kilkanaście pytań. Te same pytania należy zadać na imprezie Pannie Młodej. Jeśli odpowiedzi będą różne, Panna Młoda musi wypić kieliszek albo oddać fanta. Zabawa jest o tyle ciekawa gdyż Panna Młoda nigdy nie odpowiada w stu procentach zgodnie mimo, że myśli że zna swojego przyszłego męża na wskroś. Poniżej parę propozycji:

 1. JEGO imię z bierzmowania?
 2. Co ile ON zmienia skarpetki?
 3. Jaki jest JEGO rozmiar kołnierzyka?
 4. Jaki jest JEGO ulubiony film?
 5. Jaki według NIEGO jest JEJ najgorszy zwyczaj?
 6. Kto gotuje w domu?
 7. Jak się wabi JEGO ukochany zwierzak z dzieciństwa?
 8. Których osób z JEGO rodziny ONA najbardziej nie lubi?
 9. Których osób z JEJ rodziny ON najbardziej nie lubi?
 10. Jak się nazywała JEJ pierwsza miłość?
 11. W jakim wieku ON pierwszy raz pocałował dziewczynę?
 12. Jaki rozmiar stanika ONA nosi?
 13. Jaki jest tytuł JEGO ulubionej książki?

Za źle udzieloną odpowiedź można dać Pannie Młodej inne zadanie, np.: panna młoda musi zjeść gumę do żucia za każdą złą odpowiedź. Im trudniejsze pytania i im ich jest więcej, tym zabawa jest lepsza.

Gra w albo albo

Zmuś pana młodego aby jedną z odpowiedzi z poniższych pytań. Panna Młoda musi odgadnąć jak odpowiedział jej wybranek. Jeżeli są rozbieżności, Panna Młoda musi wypić kieliszek lub oddać fanta. Poniżej przykładowy zestaw pytań:

1.Nike czy Adidas? 16.Angelina Jolie czy Jessica Alba?
2.Men’s Health czy CKM? 17.W kraju czy za granicą?
3.Plaża czy narty? 18.Kawa czy herbata?
4.Woskowanie czy golenie? 19.Chińczyk czy warcaby?
5.Schabowy czy golonka? 20.Tenisówki czy półbuty?
6.Blondynka czy brunetka? 21.Para czy trójkąt?
7.Teatr czy kino? 22.Doda czy Mandaryna?
8.Melony czy smażone jajka? 23.Monopol czy Scrabble?
9.Tyłeczek czy cycuszki? 24.Playstation czy X-Box?
10.Szalona czy z klasą?  25.Tenisówki czy półbuty?
11.Piłka nożna czy koszykówka? 26.Slipy czy boxerki?
12.McDonalds czy Burger King? 27.Kot czy pies?
13.Kraków czy Warszawa? 28.Snickers czy Mars?
14.Miasto czy wieś? 29.Whisky czy wódka?
15.Niegrzeczna czy łagodna? 30.Ustami czy ręką?
 
Za źle udzieloną odpowiedź można dać Pannie Młodej inne zadanie, np.: panna młoda musi zjeść gumę do żucia za każdą złą odpowiedź. Im trudniejsze pytania i im ich jest więcej, tym zabawa jest lepsza.

Szukanie pana z karty

To zabawa przede wszystkim dla Pań stanu wolnego. Zapiszcie na kartach typy mężczyzn, których według Ciebie spotkacie na mieście w wieczór panieński. Poniżej propozycje do wykorzystania:

1.Dresiarz 7.Harleyowiec
2.Hipster 8.Paker
3.Piłkarz 9.Prawnik
4.Biznesmen 10.Lekarz
5.Homoseksualista 11.Pijak
6.Obcokrajowiec 12.Student

Zabawa z dropsami

Jeśli wybieracie się na miasto w celu celebrowania wieczoru panieńskiego, to ta zabawa jest z pewnością dla Was. Aby się zabawić potrzebować będziecie tylko naszyjniki z dropsów. Naszyjniki te rozdajecie wszystkim dziewczynom na imprezie a dodatkowo musicie trzymać się dwóch podstawowych zasad:

 1. Dropsy z łańcuszków mogą zjadać tylko faceci
 2. Wygrywa ta osoba, która pozbędzie się najszybciej słodkości z łańcuszka

Łańcuszki z dropsów można zakupić w sklepach internetowych.Znajdź przyjęcie

Jeśli lubicie wyzwania to coś dla Was. Zabawa wymaga wcześniejszych przygotowań ale zrekompensuje z pewnością Wam starania. Pannę Młodą uprzedzacie, że w dniu imprezy czekają na nią nocne poszukiwania. Wraz z jedną lub dwoma koleżankami stawia się ona w wyznaczone miejsce, w którym musi podać barmanowi ustalone wcześniej hasło i oczywiście wypić drinka. W nagrodę barman podaje jej nazwę kolejnego lokalu i np. zadanie, które musi wykonać, aby uzyskać następny adres.

Wybierając taki wariant, należy wybrać rozsądną liczbę lokali – od 4 do 5 klubów. Pozostałe dziewczyny czekają na Pannę Młodą w ostatnim lokalu. Towarzyszki mogą natomiast dokumentować przebieg poszukiwań, robiąc zabawne zdjęcia.

Artystka rzeźbiarstwa

W tej zabawie trzeba wyposażyć wszystkie dziewczyny w plasteliną bądź modelinę i wyznaczyć czas na ulepienie przyrodzenia swojego chłopaka  czy męża. Jeśli nie mają partnera to mogą ulepić takiego o jakim śnią. Pannę młodą wyposażamy w nóż i ogórka. Jej zadanie polega na tym, że musi wystrugać z niego członka swojego przyszłego męża. Gra zagwarantuje dużą dawkę pikantnej zabawy w czasie konsumowania imprezowego kateringu.

Przypnij część ciała przystojniakowi

Na ścianie przywieście zdjęcie jakiegoś przystojniaka. Następnie narysuj na kartce części ciała, wytnij je a z tyłu przyklej kulkę z plasteliny. Części możecie powycinać z dowolnych czasopism. Zakrywamy Pannie Młodej oczy i zmuszamy aby zgadywała, w które miejsce należy przymocować wycięta część ciała. Błąd wiąże się z wypiciem kieliszka albo oddaniem fanta. W tej grze może brać udział parę osób jednocześnie. Zwyciężczynią jest dziewczyna, która dopasuje najwięcej części ciała. Ciekawą opcją gry jest nałożenie głowy Pana Młodego na zdjęcie przystojniaka.

Zabawa w notatki

W tej grze uczestniczą wszystkie dziewczyny obecne na imprezie. W trakcie tej zabawy każdy ma okazję powspominać fajne momenty z życia Panny Młodej.

 1. Rozdajcie każdej dziewczynie kawałek czystej kartki.
 2. Niech każda z dziewczyn zapisze w jednej linijce historyjkę związaną z Panną Młodą. Wszystkie kartki wkładamy do pojemnika i prosimy Pannę Młodą by losowała i zgadywała kto jest autorem historyjki.
 3. Panna Młoda musi wyjaśnić wszystkim, z czym jest związana dana historyjka.
 4. Jeśli nie zgadnie kto jest autorem historyjki, musi wypić kieliszek lub dać fanta.

Im bardziej irytującym wspomnieniem musi się podzielić Panna Młoda, tym ciekawiej!

Prawda albo zadanie

Każda z dziewczyn na imprezie musi zadać Pannie Młodej trudne pytanie. Jeśli nie udzieli odpowiedzi musi wykonać jedno z poniższych zadań aby wypić kieliszek.

 1. Poproś obcą osobę, aby zafundował Ci drinka
 2. Poproś obca osobę o autograf
 3. Poproś dowolnego faceta o drobne do automatu z prezerwatywami
 4. Krzyknij głośno, że nie masz na sobie bielizny
 5. Poproś jakiegoś mundurowego, żeby dał Ci buziaka
 6. Zdobądź numer telefonu do chłopaka, którego imię rozpoczyna się na określoną literę
 7. Zatańcz za każdym razem gdy ktoś krzyknie do Ciebie określony tytuł piosenki (np. YMCA)
 8. Zdejmij bieliznę nie opuszczając imprezy

Uszyj suknię ślubną

Do tej gry potrzebny jest papier toaletowy, pomysłowość i taśma klejąca. Dziewczyny powinny podzielić się na grupy, z których każda będzie projektować i przygotowywać suknię ślubną z dostępnych materiałów. Po wyznaczonym czasie każda z grup prezentuje kreację. Wygrywa ta grupa dziewczyn, która przypadnie najbardziej do gustu Pannie Młodej. W odmiennej opcji tej gry Panna Młoda stoi, natomiast wszystkie dziewczyny przygotowują na niej suknię ślubną z dostępnych materiałów takich jak: papier toaletowy, folia aluminiowa, wstążki, kokardki dodadzą sukni uroku.

Call Now Button