Skip to content

WIECZÓR KAWALERSKI

Dobre rady

Przygotowujesz taki wieczór? Pomożemy Ci!

Ostatni wolny wieczór kawalera nie musi się ograniczać do spotkania z kumplami w pubie i rytualnego narzekania jak ciężki będzie żywot przyszłego małżonka. Wieczór kawalerski i striptiz damski stanowią chyba lepszą parę niż piwo i orzeszki. Jeśli striptiz damski, to tylko w wykonaniu tancerek erotycznych z grupy HeartBreakers.

Striptiz w wykonaniu naszych tancerek to przepełnione subtelnym erotyzmem show, które sprawi, że ten wyjątkowy wieczór na długo pozostanie w pamięci jego uczestników. Naprawdę warto sięgnąć po coś niebanalnego cieszącego oczy przyszłego pana młodego i jego przyjaciół.

Wieczór kawalerski lub panieński najlepiej urządzić na tydzień przed ślubem. Dobrze by było, gdyby przyszli małżonkowie wyznaczyli taką samą datę spotkania. Oczywiście impreza powinna odbyć się w dwóch rożnych miejscach, by nie narażać się na zazdrosne spojrzenia swojego ukochanego lub ukochanej. Panie bawią się w swoim towarzystwie, panowie w swoim.

Na organizatora imprezy najlepiej nadaje się najlepszy przyjaciel Pana Młodego lub świadek. Pomysłów na udany wieczór kawalerski jest naprawdę sporo. Wszystko zależy od tego gdzie i jak chcemy się bawić. A przecież chcemy bawić się jak najlepiej i sprawić ogromną frajdę panu młodemu. Jedyne co może nas ograniczać to budżet jakim dysponujemy. Kwestie finansowe warto zawczasu przedyskutować z panną młodą i poinformować, kiedy odbędzie się wyjątkowy wieczór dla jej przyszłego małżonka.

W jaki sposób zorganizować imprezę?

Przygotowania do wieczoru kawalerskiego (analogicznie do wieczoru panieńskiego) warto rozpocząć miesiąc przed ustalonym terminem, gdyż trzeba załatwić kilka ważnych spraw. Jako organizatorzy powinniśmy wybrać najlepsze miejsce na spotkanie, tak żeby współgrało z tym, co zaplanowaliśmy. Z wyprzedzeniem należy powiadomić kolegów Pana Młodego. Warto również zastanowić się, czy chcemy w jakiś sposób uatrakcyjnić ostatnią wolną noc naszego kumpla i na przykład zadbać o występ tancerki erotycznej. Oto kilka pomysłów na udany wieczór kawalerski:

Spotkanie w domu pana młodego lub jego przyjaciela – Decydując się na takie rozwiązanie możemy znacznie obniżyć koszty związane z organizacją zabawy. W męskim gronie zawsze znajdzie się barman-amator, który przez całą noc będzie serwował nam drinki. Jak wiadomo panowie nie lubią zbytnio przebywać w kuchni, więc warto zdecydować się na przekąski z dobrej firmy cateringowej. Istnieje jednak ryzyko, że domówka przemieni się w zwyczajnie siedzenie przy piwie i oglądanie telewizji. Kiedy atmosfera trochę przygaśnie do akcji powinien wkroczyć organizator wieczoru kawalerskiego, który zawczasu przygotował pewne atrakcje. Jedną z najlepszych atrakcji dla młodego faceta może być striptiz damski.

Panna młoda zostaje w domu – Stres związany ze ślubem warto odreagować wybierając się z kumplami w kilkudniową podróż. Możliwości jest naprawdę wiele. Możemy zorganizować wyjazd w góry, nad morze, pojechać na ryby itd. Warto jednak dla naszej ekipy załatwić stosowne lokum, domek lub zarezerwować apartament, gdzie będziemy mogli się swobodnie bawić i odpocząć po nocnych szaleństwach. Wino/piwo, muzyka, śpiew to gwarancja udanego wieczoru kawalerskiego. Niektórzy stwierdzą jednak, że brakuje tu jeszcze jednego elementu, który czyni męskie spotkanie niepowtarzalnym. Mowa to oczywiście o występie tancerki erotycznej i striptizie damskim.

Impreza w klubie – Wygodna opcja, choć dość kosztowna. Ale czego nie robi się dla pana młodego. W tym przypadku powinniśmy wybrać taki lokal, w którym istnieje możliwość zarezerwowania osobnej sali, gdzie z dala od pozostałych gości klubu będziemy mogli się bawić. Oczywiście standardowo męskie spotkanie to zapewnienie odpowiedniej ilości alkoholu, przekąsek i dobrej muzyki. Atmosferę wieczoru kawalerskiego podgrzeje zapewne występ striptizerki wykonującej erotyczny taniec.

Możemy bawić się wszędzie – Wszystkie wyżej wymienione warianty można ze sobą jak najbardziej połączyć. Wieczór rozpoczynamy w domu i wznosimy kilka toastów. Później przenosimy się do klubu, gdzie bawimy się całą noc, a nad ranem wyruszamy na męską wyprawę za miasto. Oczywiście, któryś punkt długiej imprezy powinien zostać urozmaicony występem tancerki erotycznej.

Niezależnie od miejsca, w którym odbywa się wieczór kawalerski, warto wybrać temat przewodni imprezy.

Z kim najlepiej?

Wieczór kawalerski nie będzie w pełni udany, jeśli nie zaprosicie na niego grupy HeartBreakers. Tancerki erotyczne swym zmysłowym show sprawią, że męskie spotkanie nabierze ostrzejszego smaku. Striptiz damski w wykonaniu HeartBreakers jest niezwykle popularny na wieczorach kawalerskich. W takim razie występy dziewczyn należy rezerwować odpowiednio wcześniej ze wskazaniem w jakim mieście odbędzie się impreza.

Jaka jest rola Pana Młodego

Pan młody pomimo wielu obowiązków związanych z organizacją ślubu, powinien w pewnym stopniu zaangażować się w przygotowania do wieczoru kawalerskiego. Oto kilka zadań, które musi wykonać:

Wyznaczyć termin spotkania – Najczęściej wieczory kawalerskie organizuje się na tydzień przed ślubem. W niektórych przypadkach spotkanie ma miejsce na dwa lub trzy tygodnie przed ceremonią.

Lista gości – Pan młody układa listę gości, których chciałby zaprosić na swój wyjątkowy wieczór.

Kontakt z gośćmi – Pan młody przekazuje listę gości wraz z ich danymi kontaktowymi organizatorowi wieczoru, który powiadamia o dniu, godzinie i miejscu spotkania wszystkich zaproszonych.

Czym dojechać na imprezę?

Z ekonomicznego punktu widzenia, najlepszą opcją będzie taksówka, którą bezpieczne nas zawiezie i odwiezie z imprezy. Jednak bardziej efektowne stanie się wynajęcie limuzyny, czy też „wjazd” na imprezę tramwajem albo specjalnym partybusem.

Jak się ubrać?

Nie ma z góry narzuconej zasady. Ważne, by pan młody i jego kumple wyróżniali się w tłumie. Mogą zatem założyć takie same t-shirty, na których będzie napis wskazujący na to, że bawimy się na wieczorze kawalerskim.

Call Now Button